Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

kom. 501 672 712

kom. 503 130 331

TwojaNatura.net.pl

os. Władysława IV 1/8
62-020 Swarzędz

NIP: 7771759821

Regon: 631223906

Lakiery Hybrydowe

Znaleziono 489 produkty.

Lakiery hybrydowe, są to specjalne preparaty, które używane są podczas zabiegów pielęgnacyjnych i ozdobnych paznokci. Ich cechami charakterystycznymi są: długa żywotność i odporność na różnego rodzaju zadrapania i inne szkodliwe czynniki. Efektem nałożenia lakieru hybrydowego jest nie tylko ładny wygląd paznokci, ale również ich dobre zdrowie.

Procedura nakładania lakieru jest bardzo prosta, ponieważ nakłada się go w taki sam sposób i przy użyciu tych samych narzędzi, jak w przypadku lakieru zwykłego. Należy jednak pamiętać, że konieczne jest utwardzenie lakieru po jego nałożeniu. W tym celu należy włożyć dłoń z pomalowanymi paznokciami do specjalnej lampy UV albo LED.

Najpopularniejsze na rynku są lakiery znanych firm, takich jak Shellac oraz Gelish. Manicure hybrydowy jest o wiele lepszą opcją niż tipsy i żele nakładane w sposób tradycyjny.

Hurtownia kosmetyczna Twoja Natura to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie kosmetyki o najwyższej jakości. Produkty oferowane przez sklep internetowy charakteryzują się najwyższą jakością i przeznaczone są do pielęgnacji w domu, jak i do profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Wśród kosmetyków do pielęgnacji ciała na szczególną uwagę zasługują produkty marki Bielenda. W ofercie znajdują się przede wszystkim maseczki algowe na twarz stworzone wyłącznie z naturalnych składników. Kosmetyki Bielenda to także skoncentrowane i niezwykle skuteczne serum do twarzy, które wspomaga walkę z oznakami starzenia się skóry. Bielenda Professional pozwala na uzyskanie gładkiej, zdrowej skóry, dzięki czemu klientki mogą cieszyć się młodzieńczym, zachwycającym wyglądem.

Kolejną grupą produktów oferowanych przez sklep Twoja Natura są profesjonalne produkty do pielęgnacji dłoni i zdobienia paznokci, w tym wysokiej jakości, wytrzymałe lakiery do paznokci. Produkty do manicure hybrydowego takich renomowanych marek jak Shellac czy Gelish nie tylko utrzymują się długo na paznokciach (aż do 14 dni) i zapewniają im spektakularny wygląd, ale również pielęgnują i wzmacniają płytkę paznokcia. Dzięki temu paznokcie stają się odżywione, a przez to zdrowsze i mocniejsze. Lakiery dostępne są w wielu kolorach i posiadają różne efekty wykończenia. Warto też zapoznać się z produktami uzupełniającymi do pielęgnacji dłoni i paznokci takimi jak bazy pod lakiery czy preparaty do paznokci żelowych i akrylowych.